25 Eylül 2012 Salı

Türkiye’de 5 yıldır eşimiz benzerimiz yok!


2007’den beri Türkiye’de kimsenin yapmadığı bir şeyi yapıyoruz. Buna profesyonel hayatta WOMM gündelik hayatta ‘sohbet’ diyoruz. Evet bol bol sohbet ediyoruz, ettiriyoruz. Farkımız, yöntemimiz işte bu.

Yeni bir kozmetik ürünü mü çıktı? Bilin bakalım Türkiye’de bundan ilk kimin haberi oluyor ve bu ürünü ilk kim deniyor? Tabii ki bizim FikriMühim dediğimiz fikirleri çok mühim olan üyelerimiz. Elbette her ürünü her FikriMühim’e göndermiyoruz. Örneğin; kozmetik ürünlerini, bu tip ürünler hakkında derin bilgi ve tecrübesi olan ve bunlara doğal sohbetlerinde yer veren kadınlara danışıyoruz. Bu FikriMühimlerin fikirleri neden mi çok mühim? Çünkü onlar beğenmezse, tavsiye etmezler, tavsiye etmezlerse ortada önemli bir sorun var demektir. Çünkü tavsiye olmazsa markalar büyüyemez. İşte biz markalara derin tüketici içgörüsü sağlarken tüketicilerin de hayatlarında yer alan marka ve ürünler hakkında proaktif olmalarına aracı oluyoruz. Peki beğenirlerse ne oluyor? Bir markanın rüyası gerçek oluyor :)

Her yaştan binlerce kadın ve erkek ile 5 senede 80’den fazla markaya 200’den fazla ürün iletişim çalışması yaptık. L’Oreal Revitalift, Nestle Kırmızı Meyveler, Philips saç düzleştiricisi, Eker sütlü tatlıları, Carte d’Or dondurmaları, Dimes meyve suları, SEK günlük süt, Tefal Actifry, Dondurmacım, Yoğurtçum, Rowenta Silence Force, Raid, Gliss Silk and Cashmere, Selpak kağıt bez, Colgate Hassas Dişlere Profesyonel Çözüm, Yumoş, Domestos, Vaseline, Glade oda spreyi, filmler ve hatta sosyal sorumluluk projeleri diyerek yaptıklarımızı kısaca örneklendirebiliriz.

Bireyler olarak, reklam ve pazarlama mesajlarının durmak bilmeyen bombardımanı altında kaldığımız şu ortamdan bir nebze kurtulmak için kafamızı çıkartmaya niyetlendik ve farklı bir şeyler söylemeye başladık. Bunu FikriMühimlerimizin gücüyle yapıyoruz. Bu fikri üyelerimiz de sevdi, markalar da. Biz de 5. yılımızı geride bıraktığımız bu günlerde yenilenip, güçlenerek misyonumuza, tam gaz devam ediyoruz. 

5 yıl boyunca bizi destekleyen tüm FikriMühimlere ve bize inanan onlarca markaya sonsuz teşekkürler! Yeni sitemiz ve değişen pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek yeni modüllerimizle sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.7 yorum:

Nesli dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Muzaffer KURT dedi ki...

Birkaç projemizde Fikri Mühimler ile çalışma şansını yakaladım. Karşımızda enerjik, pozitif, işinde uzman, mühim fikirleri olan bir ekiple çalışmak çok keyifli ve bizim açımızdan da çok öğretici oldu. Birlikte çalışacağımız yeni projelerde görüşmek üzere :)

Erenay Aydın dedi ki...

Ben Erenay..3 senedir FikriMühim ajansta admin olarak çalışmaktan çok mutluyum.FikriMühim ailesi ile birlikte çalışmak benim hayatımın en büyük şansı.FikriMühimlerden gelen raporları okumak çok keyifli.Hayatımıza değer katan,bu değeri mutluluğa dönüştüren tüm FikriMühim çalışanlarına başarılar diliyorum.Sağlık ve başarı sizlerin olsun...

ARABA OYUNLARI dedi ki...

nice yıllara fikri mühimle girmek dileği ile.araba oyunları

NilayinSihirliElleri dedi ki...

fikrimühimin çalışmalarını beğeniyorum. geçen senelerde daha aktif olunmasına rağmen bir durgunluk süreci var nedense

JaNJaN dedi ki...

Nice 5 ve daha fazla yıllara olsun

Adsız dedi ki...

daha yeni üye oldum ve çok beğenilerek anlatıldı fikrimühim :) umarım bende memnun kalırım.. iyi çalışmalar