6 Kasım 2013 Çarşamba

Brand Week İstanbul'a Davetiyeniz Var

11-15 Kasım tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Brand Week İstanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon.

Marka yaratanların, öncü iş liderlerinin, fikir ve stratejileriyle marka iletişimine yön verenlerin, yaratıcı reklamcıların, medya ve teknoloji liderlerinin, vizyonerlerin, pazarlama iletişimi alanında gündem yaratan yazar ve konuşmacıların yer alacağı Brand Week İstanbul, Türkiye’den ve dünyadan katılımcılara bilgi, yaratıcılık ve ilhamla dolu bir hafta sunuyor.

Fikri Mühim olarak biz de LinkedIn üstünde bizi takip eden ve bu etkinlikten çok faydalanacağını düşündüğümüz profesyonellerden birine davetiye vermek istedik.

Bunun için yapmanız gereken, Brand Week'in de ruhuna uygun olarak yaratıcılığınızı kullanmak ve bize ulaşmak.

FikriMühim'e uygun olduğunu düşündüğünüz bir slogan önerisini 7 Kasım 2013, saat 18:00'a kadar iletisim@fikrimuhim.com adresine göndermeniz halinde, sadece LinkedIn üstünde bizi takip eden kişilerin önerileri arasından yapacağımız seçimle bir kişiye Brand Week İstanbul'un tüm konferanslarında geçerli olacak davetiyeyi hediye edeceğiz.

Önerilerinizi ve kazanan kişiyle Brand Week İstanbul'da tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Hiç yorum yok: